دانلود سورس بازی فکری دوز به زبان سی شارپ

 این سورس کد که با زبان برنامه نویسی سی شارپ نوشته شده است، برنامه بازی فکری و جالب دوز را میتوانید دانلود نمایید که خیلی زیبا طراحی شده است.
کمتر کسی پیدا میشود که با بازی دووز آشنایی نداشته باشد و این بازی ساده، جالب و فکری را در کودکی انجام نداده باشد.
دوز بازی یک بازی فکری ایرانی دو نفره است که با یک مقوا و تعدادی مهره در دو رنگ بازی می‌شود. طرحی هندسی با استفاده از چند خط روی مقوا رسم می‌شود و بازیکنان تلاش می‌کنند سه مهرهٔ خود را به ردیف در جایگاه‌ها بنشانند و همچنین مانع ردیف شدن مهره‌های حریف شوند.
در این بازی فکری هر کدام از طرفین باید سعی کند مهره ها را بصورت عمودی، افقی یا مورب در یک امتداد طوری بچیند که طرف مقابل حداقل توانایی چیدن مهره هایش را به این صورت داشته باشد.
برنده بازی دوز کسی است که زودتر مهره هایش را در یک امتداد بچیند.
در این پروژه #C محیط بازی دوز خیلی زیبا طراحی شده است و به جاری مهره ها از علامت “X” برای شما و علامت “O” برای برنامه استفاده شده است. با کلیک روی خانه هایی که طراحی شده اند، میتوانید مهره خود را در آنها قرار دهید و بازی را شروع کنید اگر شما زودتر مهره هایتان را به طریقی که درست است چیدید، برنده میشوید و در غیر اینصورت، بازنده.
همچنین این بازی در دو سطح ساده و سخت طراحی گردیده است. با کلیلک راست روی دکمه “بازی جدید” میتوانید منوی آن را مشاهده و هر کدام را که خواستید انتخاب نمایید.


دسته بندی و برچسب ها

درباره نویسنده

قبل از ارسال دیدگاه

  • قبل از ارسال دیدگاه: لطفا دیدگاه خودتان را در مورد این مطلب بنویسید.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.